BFC236552473
Delenummer:
BFC236552473
Beskrivelse:
CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
Dataark:
BFC236552473.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC236552473 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:400V
Spenningsverdier - AC:220V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Serie:MKT365
emballasje:Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222236552473
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC236552473
Lead Spacing:0.197" (5.00mm)
Høyde - sittende (maks):0.532" (13.50mm)
Egenskaper:-
Utvidet beskrivelse:0.047µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
kapasitans:0.047µF