Kjøpe BFC236552183 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 400V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 220V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" L x 0.177" W (10.00mm x 4.50mm) |
| Serie: | MKT365 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222236552183 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC236552183 |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.512" (13.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.018µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.018UF 5% 400VDC RAD |
| kapasitans: | 0.018µF |