Kjøpe BQ24185YFFT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - tilførsel (maks): | 16V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 25-DSBGA (2x2) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Timer |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 25-UFBGA, DSBGA |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Antall celler: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BQ24185YFFT |
| Interface: | I²C |
| Feilbeskyttelse: | Over Temperature, Over Voltage |
| Utvidet beskrivelse: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 25-DSBGA (2x2) |
| Beskrivelse: | IC LI-ION CHARGE MGMT 25DSBGA |
| Nåværende - Lading: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | 1.5A |
| Batterispenning: | 4.44V (Max) |
| Batteri Kjemi: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |