Kjøpe BQ24188YFFT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - tilførsel (maks): | 13.2V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 36-DSBGA |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Current |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 36-UFBGA, DSBGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall celler: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | BQ24188YFFT |
| Interface: | I²C |
| Feilbeskyttelse: | Over Temperature |
| Utvidet beskrivelse: | Charger IC Lithium-Ion 36-DSBGA |
| Beskrivelse: | IC LI-ION CHARGE MGMT 36DSBGA |
| Nåværende - Lading: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | 2A |
| Batterispenning: | 4.44V (Max) |
| Batteri Kjemi: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |