Kjøpe EEC-A0EL335 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 2.5V |
|---|---|
| Toleranse: | -20%, +80% |
| Avslutning: | Through Hole |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | AL |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | EECA0EL335 P6966 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | EEC-A0EL335 |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 70°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.984" (25.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 3.3F -20%, +80%(EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 300 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 300 mOhm @ 1kHz |
| Beskrivelse: | CAP 3.3F -20% +80% 2.5V T/H |
| kapasitans: | 3.3F |
| Email: | [email protected] |