Kjøpe EEC-EP0F333A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 3.3V |
|---|---|
| Toleranse: | -20%, +80% |
| Avslutning: | Surface Mount |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.150" Dia (3.80mm) |
| Serie: | EP |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Coin, Wide and Thin Terminals - Opposite Sides |
| Andre navn: | EECEP0F333A P14151TR |
| Driftstemperatur: | -10°C ~ 60°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | EEC-EP0F333A |
| Levetid @ Temp.: | 250 Hrs @ 60°C |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.059" (1.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 33mF -20%, +80%(EDLC) Supercapacitor 3.3V Coin, Wide and Thin Terminals - Opposite Sides 350 Ohm @ 1kHz 250 Hrs @ 60°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 350 Ohm @ 1kHz |
| Beskrivelse: | CAP 33MF -20% +80% 3.3V SMD |
| kapasitans: | 33mF |
| Email: | [email protected] |