Kjøpe EEC-RF0V684 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsvurdering: | 3.6V |
|---|---|
| Toleranse: | -20%, +80% |
| Avslutning: | Through Hole |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.846" Dia (21.50mm) |
| Serie: | RF |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | EECRF0V684 P14153 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | EEC-RF0V684 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.374" (9.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 680mF -20%, +80%(EDLC) Supercapacitor 3.6V Radial, Can 40 Ohm 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 40 Ohm |
| Beskrivelse: | CAP 680MF -20% +80% 3.6V T/H |
| kapasitans: | 680mF |
| Email: | [email protected] |