Kjøpe SRR1260-101M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR1260 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 26 @ 796kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRR1260-101M-ND SRR1260-101MTR SRR1260101M |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | SRR1260-101M |
| induktans: | 100µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.256" (6.50mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 6.07MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 180 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 100UH 1.7A 180 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 180 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 1.7A |
| Nåværende - Metning: | 1.7A |