Kjøpe SRR1260-150M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR1260 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 25 @ 2.52MHz |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRR1260-150MDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRR1260-150M |
| induktans: | 15µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.256" (6.50mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 17.6MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 15µH Shielded Wirewound Inductor 5A 27 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 15UH 5A 27 MOHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 27 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 5A |
| Nåværende - Metning: | 4.6A |
| Email: | [email protected] |